Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18509
Stary 15.01.2010, 21:36
Blacha92 napisał(a):Wyświetl post
tak kiepsko się prezentuje?
Osobiście nie oglądałem Remes Cup , ale słyszałem opinie , że dobry ten Ba.
Dobry czy nie dobry, za bardzo się po tym turnieju nie da określić.Faktem jest jednak ,że w meczu z Legią kilka razy bardzo fajne piłki wysunął innym (2 razy Koziełowi , raz Burlidze i Łobodzińskiemu).
Technikę na pewno na naszą ligę ma w pełni wystarczającą, ale nie wiadomo jak z jego formą do końca i przedwszystkim przygotowaniem fizycznym......
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując