Blacha92 napisał(a):

tak kiepsko się prezentuje?
Osobiście nie oglądałem Remes Cup , ale słyszałem opinie , że dobry ten Ba.
|
Dobry czy nie dobry, za bardzo się po tym turnieju nie da określić.Faktem jest jednak ,że w meczu z Legią kilka razy bardzo fajne piłki wysunął innym (2 razy Koziełowi , raz Burlidze i Łobodzińskiemu).
Technikę na pewno na naszą ligę ma w pełni wystarczającą, ale nie wiadomo jak z jego formą do końca i przedwszystkim przygotowaniem fizycznym......