Temat: Studniówka
Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 15.01.2010, 21:24
P@vel K@sprzyk napisał(a):Wyświetl post
Remiza jest ale jest też Bartoszówka i ostatnio wybudowali takie coś:
http://www.szlacheckidwor.com.pl/onas

A to szacun. Ja się tam stołowałem, ale w remizie na weselichu
Odpowiedz cytując