Temat: Studniówka
Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 15.01.2010, 21:14
P@vel K@sprzyk napisał(a):Wyświetl post
420 za Racławice to i tak sporo co by nie mówić.
A z tymi 600 zł to przesada. Za co takie pieniądze ? :|
Jakie Racławice? Bo ja słyszałem o wsi Racławice i tam jest tylko remiza
Odpowiedz cytując