Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Arteka1906
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
13740
15.01.2010, 20:54
wie ktos co sie stalo w okolicach Skotnik, Skawiny i Sidziny ? wracalem do domu i w Skotnikach 4 radiowozy sprawdzaja ludzi w autach, jadacych od strony Skwainy.
Arteka1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arteka1906
Znajdź inne posty napisane przez Arteka1906