Jeżeli jesteś wysoki to kup sobie jakąś slalomke(może być model z przed nawet kilku sezonów) na ok 165 cm i żeby promień miała ok 12-13 metrów. jak jesteś niższy to 155 i promień mniej wiecej taki sam. polecac konkretnie nie będe Ci ale sprawdz takie narty jak Rossignol 9s lub 8s, Head Super Shape SL, Fischer RC4 Worldcup SC.
każda ma marka ma w swojej ofercie jakąś narte slalomową więc jedynym problemem to bedziue którą marke wybrać
