Temat
:
Studniówka
Wyświetl pojedynczy post
P@vel K@sprzyk
Member
Od: 04.2008
Offline
#
11
15.01.2010, 20:09
U nas tak samo opłacamy te grono około 50 osób+ partnerzy. Skoro są gościami to jak mogą nam zabronić picia alko ? To mnie cholernie denerwuje . Przeciez nikt nie idzie tam zalać pały tylko się pobawić
P@vel K@sprzyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do P@vel K@sprzyk
Znajdź inne posty napisane przez P@vel K@sprzyk