Temat: Studniówka
Wyświetl pojedynczy post
P@vel K@sprzyk
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.01.2010, 20:09
U nas tak samo opłacamy te grono około 50 osób+ partnerzy. Skoro są gościami to jak mogą nam zabronić picia alko ? To mnie cholernie denerwuje . Przeciez nikt nie idzie tam zalać pały tylko się pobawić
Odpowiedz cytując