Temat: Studniówka
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 15.01.2010, 20:05
U nas wszyscy nauczyciele byli zaproszeni , ale przyszło ich mniej, no i nieliczni z osobami towarzyszącymi, stąd niby po 50 zł mieli nam zwracać, ale tych pieniedzy nie powąchałem, bo różne składki tam jeszcze były.. natomiast opłacani są na pewno nauczyciele, no i ich towarzysze też, w końcu oni są tam gośćmi (przeciez jak zapraszasz laskę na studniówkę, to chyba nie oczekujesz, że ci zwróci 180 zł za jej udział?), a niektórzy i tak odmawiali, bo nie chcieli przyjść...
Odpowiedz cytując