Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
shad
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia
Offline
#
13739
15.01.2010, 20:00
MatMario
napisał(a):
Smieszne bo zainteresowało mnie twoje pytanie i znalazłem taką odp
http://www.asuseeepc.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=1129
jak przetestujesz to napisz bo mam podobne problemy w niektórych grach.
Akurat w tym przypadku nie działa za to spiraciłem sobie na chwil kilka Medieval TW 2 i odpaliła się bitwa! Oczywiście grać się nie da bo mam za słabe parametry, jednak odpaliła się dzięki temu programikowi.
Niszcz socjalizm!
shad
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do shad
Znajdź inne posty napisane przez shad