Wyświetl pojedynczy post
shad
Senior Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13739
Stary 15.01.2010, 20:00
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Smieszne bo zainteresowało mnie twoje pytanie i znalazłem taką odp

http://www.asuseeepc.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=1129

jak przetestujesz to napisz bo mam podobne problemy w niektórych grach.
Akurat w tym przypadku nie działa za to spiraciłem sobie na chwil kilka Medieval TW 2 i odpaliła się bitwa! Oczywiście grać się nie da bo mam za słabe parametry, jednak odpaliła się dzięki temu programikowi.
Niszcz socjalizm!
Odpowiedz cytując