Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 15.01.2010, 19:49
Ale o czym Wy piszecie.. połowa naszego składu nawet nie zagrzała ławki rezerwowej w 1 drużynie.. więcej powagi .. a niektórzy już jakieś porównania z jakimi Krupczykami robią i piszą o jakiejś sile i technice.. tu nie ma czasu nawet na technikę, chyba że podanie do partnera piłki nazywa ktoś techniką, latają jak mrówki, piłka odbija się od band reklamowych i tyle z widowiska . jakiś strzał z dystansu przykuje oko ii nic więcej.. mamy najsłabszy skład... strona Lecha nawet napisała że to więcej niż śmieszne w jakim składzie przyjechaliśmy.. tak jakby nas nie było na tym turnieju
Odpowiedz cytując