Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13734
Stary 15.01.2010, 17:29
Jeśli masz jakikolwek dowód, że pracowałaś (rozmowy przez mail dot. pracy, świadków) to sąd.
Ja tak własnie próbuję dostać zaległą kasę.

Tzn u mnie o tyle łatwiej, że mam jasne dowody w postaci opublikowanych fot, za które nie dostałam kasy. Ale próbuj.

Niech się ktoś prawa wypowie też.
Odpowiedz cytując