Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18497
Stary 15.01.2010, 17:06
Szarny napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, za kilka dni przeczytamy, że Lechica kupiła Nowaka, a Wilczek będzie się tłumaczył tym, że nie chcemy brać udziału w transferowych wojnach z naszymi głównymi rywalami.
Wolałbym taka informację przeczytać niż, że Lechia kupiła Janote
Odpowiedz cytując