Szarny napisał(a):

|
Spokojnie, za kilka dni przeczytamy, że Lechica kupiła Nowaka, a Wilczek będzie się tłumaczył tym, że nie chcemy brać udziału w transferowych wojnach z naszymi głównymi rywalami.
|
Wolałbym taka informację przeczytać niż, że Lechia kupiła Janote