|
Nie wiem co zadecydowało, że nie ma w kadrze--a nawet nie był brany pod uwagę-Wojtek Zydroń z Wisły Puławy. W końcu to najlepszy strzelec naszej ekstraklasy, a do tego ma niesamowite umiejetnośći techniczne. Wiek nie tłumaczy-są starsi od niego w kadrze. Wiem, że on akuart dałby z siebie wszystko na takiej imprezie.
|