|
Kadra Polski na ME:
bramkarze: Sławomir Szmal (Rhein-Neckar Loewen, Niemcy), Piotr Wyszomirski (Azoty Puławy);
rozgrywający: Karol Bielecki (Rhein-Neckar Loewen, Niemcy), Bartłomiej Jaszka (Fuesche Berlin), Michał Jurecki (TuS N-Luebbecke, Niemcy), Mariusz Jurkiewicz (Reyno de Navarra San Antonio, Hiszpania), Krzysztof Lijewski, Marcin Lijewski (obaj HSV Hamburg, Niemcy), Tomasz Rosiński (Vive Targi Kielce);
skrzydłowi: Mateusz Jachlewski (Vive Targi Kielce), Mariusz Jurasik (Vive Targi Kielce), Patryk Kuchczyński (Vive Targi Kielce), Tomasz Tłuczyński (TuS N-Luebbecke, Niemcy);
obrotowi: Bartosz Jurecki (S.C. Magdeburg, Niemcy), Artur Siódmiak (TuS N-Luebbecke, Niemcy), Daniel Żółtak (Vive Targi Kielce).
Źródło: onet.pl
Wg mnie to chyba optymalny skład na dzisiaj. Zaskakuje trochę obsada rezerwowego bramkarza, ale może to być strzał w dziesiątkę i wg mnie słabość naszego "koła".
Ostatnio edytowane przez ciacho : 15.01.2010 o godz. 15:49.
|