Wyświetl pojedynczy post
kirm171
Junior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18494
Stary 15.01.2010, 15:20
Dawid Nowak jest dla mnie co najmniej o klasę lepszym piłkarzem od Carlo. Praktycznie w każdym elemencie przewyższa swojego kolegę z drużyny łącznie z grą w powietrzu.
Costliy nie myśli na boisk do tego ce..... go brak techniki, i zangażowania w grę. Nie ciekawe też opinię krążą o jego poza boiskowym zachowaniu. Do tego w wywiadach mówi trenerowi na jakiej pozycji chce grać.
JEDYNY minus Nowaka to kontuzjogenność, kwestia tego czy da się ją przezwyciężyć tak aby po za wypadkami losowymi Dawid nie łapał kontuzji.

Cieszę się że decyzji nie będą podejmować wolfy i inni medyczni specialisci którzy znają organizm Nowaka lepiej niż własny.
Ostatnio edytowane przez kirm171 : 15.01.2010 o godz. 15:26.
Odpowiedz cytując