|
Dawid Nowak jest dla mnie co najmniej o klasę lepszym piłkarzem od Carlo. Praktycznie w każdym elemencie przewyższa swojego kolegę z drużyny łącznie z grą w powietrzu.
Costliy nie myśli na boisk do tego ce..... go brak techniki, i zangażowania w grę. Nie ciekawe też opinię krążą o jego poza boiskowym zachowaniu. Do tego w wywiadach mówi trenerowi na jakiej pozycji chce grać.
JEDYNY minus Nowaka to kontuzjogenność, kwestia tego czy da się ją przezwyciężyć tak aby po za wypadkami losowymi Dawid nie łapał kontuzji.
Cieszę się że decyzji nie będą podejmować wolfy i inni medyczni specialisci którzy znają organizm Nowaka lepiej niż własny.
Ostatnio edytowane przez kirm171 : 15.01.2010 o godz. 15:26.
|