|
No nie wiem jak miałbym z polskiej ligi kogoś brac, to wolałbym za darmo. Dlatego bardziej przychylałbym się do Costlyego, który ma szansę wystąpić na MŚ, może wepchnie tę jedną bramkę, albo będzie miał asystę i na pewno na nim nie stracimy.
A Nowak może stać się drugim Frankowskim piłkarsko, ale równie dobrze może spędzać większość czasu na L4. No i jeszcze cena 500k euro na co nas nie stać. A jesli mielibyśmy naginać finanse kosztem Nowaka to byłaby głupota.
. .
|