Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
West
Vide Cul Fide
Od: 09.2004
Skąd: W13
Offline
#
13724
15.01.2010, 13:12
kamilll1906
napisał(a):
jaka jest cena biletu PKS z Krakowa do Białki? najlepiej ulgowy/studencki
a pks zawsze przepelniony i wogole pyta
http://www.narty.skarpatravel.pl/offer_111_181.html
polecam
West
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do West
Znajdź inne posty napisane przez West