Peroslaw88 napisał(a):

niestety w Wiśle daleko do rozsądnych działań. Wystarczy przypomnieć sprawę Matusiaka. Wypożyczyli go z Palermo na 5 miesięcy, za które Matusiak dostał prawie 200 tysięcy euro!!!. Z góry było wiadomo, że go nie wykupią, bo Palermo chciało około 2 miliony euro. Nic jak super interes
|
Codziennie z forum można się dowiedzieć czegoś ciekawego. Myślałem że go wypożyczyliśmy z Heerenveen.
Czesław Michniewicz : Wszyscy ci, którzy dziś bez opamiętania - łącznie z niektórymi zawodnikami Wisły - krytykują Petrescu, po pewnym czasie zrozumieją, że właśnie mieli okazję przez dziewięć miesięcy dotknąć prawdziwego zawodowstwa bez konieczności wyjazdu z kraju.