Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18476
Stary 15.01.2010, 12:07
Costly bylby duzo wiekszym wzmocnieniem imo. Troche nie rozumiem gdyby przyszedl Nowak zamiast niego. Przeciez Skorza od dawna mowi, ze szuka takiego zawodnika jak Costly, a ten dodatkowo bardzo przychylnie wypowiada sie o Wisle.
Odpowiedz cytując