|
"Kłamcy! Na pohybel!" - gdzie tak powiedziałem?
Nie można być wiecznym optymistą patrząc na ruchy transferowe w Wiśle od jakiegoś czasu, więc nie będę skakał z radości. Zmiana programu treningowego? Z tego co pamiętam każdy nowy zawodnik z problemami związanymi z kontuzjami po przejściu do Wisły miał je jeszcze większe, bo niestety - nie ma się co okłamywać - przygotowanie fizyczne jest słabe.
O testach za to kolego nic nie wspominałem, ciekaw jestem kto przyjedzie. Popieram mądre ruchy np. zatrudnienie Nurkovica, Kirma, a nie przepłacanie za przeciętnego zawodnika, z którego forumowicze robią Boga, bo "rusza się jak Franek", "kopie jak Żuraw", ale za to siedzi jak Dawidowski. Nie jego wina, że jest kontuzjogenny, ale nie nasza powinność go utrzymywać. Fakt, wszyscy będą wniebowzięci, bo kupiliśmy za 450tys Euro, ale za pół roku znowu usłyszymy, że jest dziura budżetowa, że pieniądze poszły w błoto i transferów nie będzie, ot co.
|