Wyświetl pojedynczy post
Czarny
Member
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6727
Stary 15.01.2010, 08:52
Myślę, że wy tu wszyscy macie ciężką zimową depresję.

Nie będzie ani tak dobrze, żebyśmy wrócili w lipcu na w pełni ukończony stadion, ani tak źle, żebyśmy musieli kolejny sezon grać na hutniku. Stawiam, że wrócimy na stadion na ekstraklasę, gdzie trybuna D będzie pusta, a na trybunie AB pomieszczenia nie będą wykończone, a jedynie dostosowane w jakiś sposób wejścia na sektory. Jeśli chodzi o płytę boiska, to nie wiem dlaczego cały czas powtarzacie, że nie ma na nią pieniędzy skoro od dawna wiadomo, że na płytę przechodzi kasa z tego samego przetargu (i w ramach tego samego przetargu!!), którym była objęta trybuna ab w zamian za inne prace, które nie będą wykonane ze względu na unieważnienie przetargu na parkingi podziemne. Żeby użytkować stadion pozostanie kwestia monitoringu, bramek wejściowych i prowizorycznego dostosowania wejść na AB, a na to na pewno pieniądze się znajdą. Biorąc pod uwagę rachunek zysków i strat, gdyby w dalszym ciągu trzeba było wynajmować hutnika i nie dostawać nic za stadion przy Reymonta(chociaż z drugiej strony ciekawe czy obecnie Wisła jako użytkownik stadionu Reymana płaci już czynsz? Bo to by oznaczało, że przez jakiś czas płacimy za dwa stadiony), to Wiśle nawet by się opłacało coś dołożyć do tego biznesu (na przykład w zamian za jakieś profity ze strony miasta), więc pole do manewru jest i Wisła jako firma która musi myśleć o zysku na pewno w którymś momencie z niego skorzysta.

Arapaho: jeśli jest jak piszesz, to w takim razie wynagrodzenie za wykonanie trybuny z przetargu na ab zostanie stosownie zmniejszone, a środki zaoszczędzone w ten sposób w budżecie mogą być przesunięte na wykonanie płyty boiska.
Powód: Arapaho
Ostatnio edytowane przez Czarny : 15.01.2010 o godz. 11:26.
Odpowiedz cytując