zbymak napisał(a):

Boże módlmy się żeby to nie była ta kontuzjowana lub podatna na kontuzje !
Wszyscy się do Wisły garną bo to promocja i zarobic można nie najgorzej .
Moze się tak zdażyc że zawodnik którego przypadki przypominaja nam serial z Dawidowskim może nie zdążyc w pełni zdrowia powrócic z kadry na Tajlandię ?
Czego oczywiście mu nie życzę ale ostatna nauczka z Gargułą nasuwa się sama na myśl o tym transferze .