Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18460
Stary 15.01.2010, 08:22
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Nowak jedną nogą w Wiśle http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Daw...476,1,727.html
Boże módlmy się żeby to nie była ta kontuzjowana lub podatna na kontuzje !
Wszyscy się do Wisły garną bo to promocja i zarobic można nie najgorzej .
Moze się tak zdażyc że zawodnik którego przypadki przypominaja nam serial z Dawidowskim może nie zdążyc w pełni zdrowia powrócic z kadry na Tajlandię ?
Czego oczywiście mu nie życzę ale ostatna nauczka z Gargułą nasuwa się sama na myśl o tym transferze .
Ostatnio edytowane przez kohprzem'68 : 15.01.2010 o godz. 08:34.

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując