|
A któż podpisał taką umowę z Salvatorem? Też Majchrowski, albo inny Obtułowicz? Czy może jednak władze TS Wisła...
I tak jak pisze MatMario - cóż to była za umowa, skoro można sobie było bez konsekwencji ją zerwać?
Żeby było śmieszniej - początkowo zamiast Salvatora inwestorem miał być CanPack, przygotowana była już nawet umowa.
Dlaczego wybrano ofertę "solidnego" Salvatora, wiedzą ci co ją wybierali.
|