Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6725
Stary 15.01.2010, 08:16
A któż podpisał taką umowę z Salvatorem? Też Majchrowski, albo inny Obtułowicz? Czy może jednak władze TS Wisła...
I tak jak pisze MatMario - cóż to była za umowa, skoro można sobie było bez konsekwencji ją zerwać?

Żeby było śmieszniej - początkowo zamiast Salvatora inwestorem miał być CanPack, przygotowana była już nawet umowa.
Dlaczego wybrano ofertę "solidnego" Salvatora, wiedzą ci co ją wybierali.
Odpowiedz cytując