|
Przegląd Sportowy to syf. Póki oficjalka nie potwierdzi (a mam serdeczną nadzieję, że tak się nie stanie) nie wierzę w ani jedno słowo napisane przez redaktorzyny Przekrętów i GóWien.
Ostatnio edytowane przez Krissu : 15.01.2010 o godz. 07:52.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|