Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18457
Stary 15.01.2010, 02:00
Skoro Cosly tak mówi i przychylnie się wypowiada to jasno widać, że wszystko mu się podoba i po prostu chce tu grać. Legia i Lech go nie interesują a to świadczy, że zarobki nie są najważniejsze bo te kluby na pewno mniej niż Wisła by nie zaoferowały. W dodatku po mundialu jego cena może znacznie skoczyć.
Odpowiedz cytując