|
Skoro Cosly tak mówi i przychylnie się wypowiada to jasno widać, że wszystko mu się podoba i po prostu chce tu grać. Legia i Lech go nie interesują a to świadczy, że zarobki nie są najważniejsze bo te kluby na pewno mniej niż Wisła by nie zaoferowały. W dodatku po mundialu jego cena może znacznie skoczyć.
|