Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4275
Stary 15.01.2010, 01:46
E to nie jest tak,że nigdzie nie robią tak z zawodnikami.
W takim na przykład Lazio -> http://rafalstec.blox.pl/2010/01/O-p...-odebrano.html

Niemniej to jest gówniane postępowanie.
Odpowiedz cytując