|
O Nowaku mozemy zapomniec, w klubie nie ma takiej kwoty jak 400tys euro nie mowiac juz o 800 tys euro, skoro klub jasno mowi ze nie maja nawet 400ty na wykup Alvareza, podstawowego gracza naszej ekipy na dzien dzisiejszy jak by nie patrzec, moze gdyby belchatow za stowke go puscil to Wiselka otworzyla by "sejf" ale na takie frajerstwo z ich strony bym nie liczyl...Zreszta w takiej sytulacji wole Costlego za grosze niz, Dawida"wieczna kontuzja" Nowaka za 400tys euro. Pozatym Dawid ......... Dawidowski ....kojazy sie zle i kto wie czy tak samo wiele spotkan pozwolilo by zagrac mu zdrowie w barwach Wisly co Dawidowskiemu.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
|