Cytat:
- A gdyby zgłosiła się Legia lub Lech?
- Szczerze mówiąc, nie interesują mnie inne ekipy niż Wisła. To naprawdę piękny klub. W każdym sezonie udowadnia, co potrafi. Poza tym, powtarzam, że bardzo podoba mi się ich trener. Jest to bardzo poważna, spokojna i szczera osoba.
|
Ma murzynek u mnie plusa. Ogólnie jeden z niewielu piłkarzy w naszej lidze, którego mógłbym oglądać w koszulce Wisły ze względu na walory piłkarskie. Jeśli nie będzie się opierdalał, czemu nie...