Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18454
Stary 15.01.2010, 00:56
Cytat:
- A gdyby zgłosiła się Legia lub Lech?

- Szczerze mówiąc, nie interesują mnie inne ekipy niż Wisła. To naprawdę piękny klub. W każdym sezonie udowadnia, co potrafi. Poza tym, powtarzam, że bardzo podoba mi się ich trener. Jest to bardzo poważna, spokojna i szczera osoba.
Ma murzynek u mnie plusa. Ogólnie jeden z niewielu piłkarzy w naszej lidze, którego mógłbym oglądać w koszulce Wisły ze względu na walory piłkarskie. Jeśli nie będzie się opierdalał, czemu nie...
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując