Wymieniony wczesniej, biedny i zawsze gnebiony Widzew przekrecil 12 meczow w walce o awans do ekstraklasy i tak chca go "karac do upadlego", ze nie spadl z I do III ligi. Czy jakis malopolski prostak pokusi sie o ocene tej straszliwej kary? Moze gigant?
Smierdzace mecze Lecha, to porazka ze Switem, zwyciestwo w Polkowicach i chyba jakis remis z Pogonia, ale tego ostatniego nie jestem pewien. 12<3 = degradacja jak sie patrzy.
Przypomne tez, ze rok temu urzadziliscie tu internetowa, zbiorowa onanizacje na wiesc o zatrzymaniu Reissa.

Co tam slychac, jakies nowe informacje, zarzuty? Bo z tego co ostatnio mowil sam zainteresowany, to od lutego nie dostal zadnego wezwania do stawienia sie w prokuraturze. Moze da to komus do myslenia, ale i tak wiekszosc ciemnej tluszczy nie wyciagnie zadnych wnioskow.
