Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6721
Stary 14.01.2010, 23:20
Wam już totalnie odbija. Tak w roku wyborów prezydent będzie chciał ujebać inwestycje miejską żeby było za co ludzią na Hutniku płacić, albo przez to że jest za Cracovią... Będzie trwało latami, jak wrócimy w 2014 na R22 to będzie sukces.

Ja mam pytnie czy prawdą jest opisana przez Majchrowskiego ścieżka jaką przechodziły Wiślackie tereny pod hale?

Ogólnie to chciałbym wiedzieć po co było składać poprawkę na 34 mln zł jeśli z góry było wiadomo że tej kasy nie ma, a ponoć rozmawiano o 2 mln zł które na "teraz" by starczyły? Przecież złożenie takiej poprawki przez radnego Olszówkę i myślenie że zagłosują za tym inni to abstrakcja. Jak tu sukces polityczny PiS'u gdyby to przeszło? Jaki PO?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując