|
Z Alvarezem to jest taki problem ,że gdybyśmy go chcieli kupić na własność to pewnie nigdy by za psie pieniądze jakie mu oferujemy ,nie przyszedł tutaj grać. Zaletą tej całej zabawy dla zawodnika i jego menedżera jest to ,że chłopak jest tylko wypożyczony (część pensji pewnie płaci mu jeszcze Reggina?) , do tego nie mając zupełnie konkurencji w składzie , niezależnie od formy gra cały czas u nas , czyli potencjalny kontrahent ,który oferuje lepszą kasę ma gdzie go regularnie oglądać. Nie można powiedzieć złego słowa o Pablo bo prezentuje się pewnie i ogólnie bez zarzutu. Strata takie solidnego rzemieślnika musi budzić nasze obawy. W mojej ocenie Alvarez traktował bytność tutaj jako przystanek i miejsce podreperowania formy.
Z tego linka co powyżej wrzucił ZBYMAK to wynika ,że Skorża czeka co zrobią najwięksi ale w naszej lidze. A ja pisząc innego posta odniosłem mylne wrażenie ,że on czeka na całą piłkarską Europę z tymi transferami.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 14.01.2010 o godz. 22:51.
|