|
Wymienić Ćwielonga na Costlego (tzn. pierwszego sprzedać, drugiego kupić) to byłby złoty interes. Jeśli tamten tylko będzie chciał grać, pracować - świetny pomysł. Jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy w lidze.
Aha - i jeszcze jedna rzecz, o której nie wspomniałem. Testowany Issa Ba może być w formie lub nie, może być dobry lub nie (przekonamy się podczas transmisji z Remes Cup), ale cieszą oko jego warunki fizyczne. Nie jest ani pokraczny jak Diaz, ani malutki jak Boguski, czy Jirsak, nie ma też wielkiej dupy i za dużej koszulki jak Ćwielong. Taka atletyczna sylwetka w naszej kartoflanej lidze to już na starcie duży plus.
Ostatnio edytowane przez polska.mysl.szkoleniowa : 14.01.2010 o godz. 22:40.
|