|
Co do Nurkovica, to jest to jakiś pozytyw - motywacja dla Pawełka, no i uniknęliśmy zakontraktowania Juszczyka. To niesamowite, ale przy całej głupocie naszych działaczy i tzw. managmentu (Skorża) my naprawdę mamy ogromne szczęście.
Swoją drogą byłoby fajnie gdyby naszą młodzież wypożyczano na zasadach podobnych jak to zrobiła Legia w przypadku Paluchowskiego. Aż dziwne, że nikt - ani u nas, a ni u nich nie wpadł na ten pomysł wcześniej. Pytanie tylko czy u nas jest kogo wypożyczać, bo o ile mi wiadomo to młodzież jakoś specjalnie nie naciska.
W Legii zdaje się poważnie rozważają kilka wypożyczeń. U nas Alvarez się sprawdził, może by tak pójść za ciosem? Skorża nic nie załatwi, ale Jarosz zdaje się być bystrym facetem - niech się bierze do roboty.
|