Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18442
Stary 14.01.2010, 21:46
Co do Nurkovica, to jest to jakiś pozytyw - motywacja dla Pawełka, no i uniknęliśmy zakontraktowania Juszczyka. To niesamowite, ale przy całej głupocie naszych działaczy i tzw. managmentu (Skorża) my naprawdę mamy ogromne szczęście.

Swoją drogą byłoby fajnie gdyby naszą młodzież wypożyczano na zasadach podobnych jak to zrobiła Legia w przypadku Paluchowskiego. Aż dziwne, że nikt - ani u nas, a ni u nich nie wpadł na ten pomysł wcześniej. Pytanie tylko czy u nas jest kogo wypożyczać, bo o ile mi wiadomo to młodzież jakoś specjalnie nie naciska.

W Legii zdaje się poważnie rozważają kilka wypożyczeń. U nas Alvarez się sprawdził, może by tak pójść za ciosem? Skorża nic nie załatwi, ale Jarosz zdaje się być bystrym facetem - niech się bierze do roboty.
Odpowiedz cytując