Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18432
Stary 14.01.2010, 19:22
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Ale to chyba zawsze jakieś koszty, nie?

Poza tym za zgodą zawodnika oznacza, że zawodnik musi się zgodzić

Nie wiem jak jest - tak tylko głośno myślę.
Jeżeli zgodził się na roczne wypożyczenie, to zgodziłby się pewnie na rozwiązanie kontraktu(przy założeniu, że faktycznie kończyłby mu się kontrakt).
Pytanie, czy Alvarez nadal chce tu zostać - liczył pewnie na promocję poprzez puchary, a po Levadii może mieć wątpliwości co do słuszności swojej decyzji
Chyba że już uznał, że Wisła i liga polska to maksimum, na co go stać...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.01.2010 o godz. 19:55.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując