Krissu napisał(a):

Ale to chyba zawsze jakieś koszty, nie?
Poza tym za zgodą zawodnika oznacza, że zawodnik musi się zgodzić 
Nie wiem jak jest - tak tylko głośno myślę.
|
Jeżeli zgodził się na roczne wypożyczenie, to zgodziłby się pewnie na rozwiązanie kontraktu(przy założeniu, że faktycznie kończyłby mu się kontrakt).
Pytanie, czy Alvarez nadal chce tu zostać - liczył pewnie na promocję poprzez puchary, a po Levadii może mieć wątpliwości co do słuszności swojej decyzji
Chyba że już uznał, że Wisła i liga polska to maksimum, na co go stać...