Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6713
Stary 14.01.2010, 19:19
Markus napisał(a):Wyświetl post
Czy Wy nie rozumienie powagi sytuacji? Jeśli nie będzie nowelizacji budżetu miasta i nie znajdą się pieniądze np: na murawę, moniotring itd, to Wisła na Hutniku będzie musiała grać jeszcze o wiele dłużej. Do momentu, aż miasto zdecyduje się te pieniądze wyłożyć - a to może trwać i latami.
Ja napisałem tylko o eliminacjach bo na LM na Hutniku UEFA sie nie zgodzi

A tego wszytkiego komentować na półstrony mi się nie chce. Lepiej krótko a dobitnie.
Odpowiedz cytując