Markus napisał(a):

|
Czy Wy nie rozumienie powagi sytuacji? Jeśli nie będzie nowelizacji budżetu miasta i nie znajdą się pieniądze np: na murawę, moniotring itd, to Wisła na Hutniku będzie musiała grać jeszcze o wiele dłużej. Do momentu, aż miasto zdecyduje się te pieniądze wyłożyć - a to może trwać i latami.
|
Ja napisałem tylko o eliminacjach bo na LM na Hutniku UEFA sie nie zgodzi
A tego wszytkiego komentować na półstrony mi się nie chce. Lepiej krótko a dobitnie.