Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kirm171
Junior Member
Od: 01.2010
Offline
#
18430
14.01.2010, 19:00
Nawet jeśli ten kontrakt wygasa mu równo z końcem wypożyczanie to Skorża nie rozgłaszałby takich rzeczy że trzymamy solidnego obrońce u siebie który wkrótce będzie wolny. Ludzie pomyślcie trochę !
kirm171
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kirm171
Znajdź inne posty napisane przez kirm171