Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18425
Stary 14.01.2010, 18:44
Vuko napisał(a):Wyświetl post
To w końcu do kiedy Alvarez ma ten kontrakt z Włochami, bo jak do 2010 (czeriwc), to o jakim odstępnym mówi Skorża?
O czerwcu pisały gazety, a one zazwyczaj nic nie wiedzą.
Jeżeli Skorża mówi o odstępnym, to na pewno jakieś istnieje. Było, nie było - w tej sprawie powinien być najlepiej zorientowaną osobą.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując