Vuko napisał(a):

|
To w końcu do kiedy Alvarez ma ten kontrakt z Włochami, bo jak do 2010 (czeriwc), to o jakim odstępnym mówi Skorża?
|
O czerwcu pisały gazety, a one zazwyczaj nic nie wiedzą.
Jeżeli Skorża mówi o odstępnym, to na pewno jakieś istnieje. Było, nie było - w tej sprawie
powinien być najlepiej zorientowaną osobą.