Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18423
Stary 14.01.2010, 18:32
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Tak, bo najebał żonę!
Bo to moze zla kobieta byla, pewnie go kobita wkorw..a chwycila plaskacza bo sie chlop zagotowal i zrobila afere w gazetach zeby wiecej kasy w Sadzie dla siebie wyrwac przy rozwodzie ot pewnie cala senascja.

Jak bedzie dobry i Wisla bedzie miec z Niego wiele pozytku to jak dla mnie moze na dzieci w piaskownicy napadac i zabierac im zabawki
,
Odpowiedz cytując