Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
13715
14.01.2010, 18:25
West
napisał(a):
do zlotowki chyba . nie drogie sa
moje pytanie, OD ktorej godziny mozna wjechac z zaopatrzeniem na Rynek ?
Chyba od 18-19, rano na pewno DO 10 lub 11
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=7250633
pff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pff
Znajdź inne posty napisane przez pff