Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18422
Stary 14.01.2010, 18:17
Proud napisał(a):Wyświetl post


dramat.

nie ma to jak bić kobietę...rzeczywiście gość musi mieć jaja do czegoś takiego.

-----------------
Mam nadzieję że skończy się ta szopka z bramkarzami.
dramat to jest twoje poczucie humoru.

półżartem, półserio - przynajmniej ma temperament.
Odpowiedz cytując