Proud napisał(a):

dramat.
nie ma to jak bić kobietę...rzeczywiście gość musi mieć jaja do czegoś takiego.
-----------------
Mam nadzieję że skończy się ta szopka z bramkarzami.
|
dramat to jest twoje poczucie humoru.
półżartem, półserio - przynajmniej ma temperament.