Lupo napisał(a):

|
Ile zapłacę za taką bąbelkową kopertę na poczcie? Nie chcę wysłać jakiejś dużej rzeczy, rozmiarowo coś a'la iPod shufflle + kabel.
|
do zlotowki chyba . nie drogie sa
moje pytanie, OD ktorej godziny mozna wjechac z zaopatrzeniem na Rynek ?