Wyświetl pojedynczy post
West
Vide Cul Fide
 
 
Od: 09.2004
Skąd: W13

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13714
Stary 14.01.2010, 18:13
Lupo napisał(a):Wyświetl post
Ile zapłacę za taką bąbelkową kopertę na poczcie? Nie chcę wysłać jakiejś dużej rzeczy, rozmiarowo coś a'la iPod shufflle + kabel.
do zlotowki chyba . nie drogie sa




moje pytanie, OD ktorej godziny mozna wjechac z zaopatrzeniem na Rynek ?



Odpowiedz cytując