Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18418
Stary 14.01.2010, 18:07
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że kult jednostki nadal ma się dobrze.
Nie przejmuj się - winnego Levadii (Bednarza) rozstrzelano, teraz nikt już nie będzie przeszkadzał Wodzowi.
Tym niemniej plus dla kolegi saklaka za rewolucyjną czujność - wróg nie śpi, wróg mąci.

Generalnie - powinniśmy być szczęśliwi, że dzięki geniuszowi Skorży przegraliśmy tak nieznacznie z taką firmą, jak Levadia.
To nie była klęska, to był właściwie sukces!
Taki na miarę naszego obecnego trenera...

A, że przez to teraz mamy problemy finansowe?
Niech się Wilczek martwi!
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.01.2010 o godz. 18:38.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując