Bartuk1906 napisał(a):

Jakby nie patrzeć to napewno jest troche jego winy w tym... jakby pokonał Levadie i poprowadził naszą drużynę chociaż do grupy LE to nie było by tak wielkiego problemu
|
No z trzema obroncami to kazdy glupi potrafi, a i z napastnikami ktorzy z metra do bramki trafic nie moga to tez zadna sztuka