Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18415
Stary 14.01.2010, 17:55
Bartuk1906 napisał(a):Wyświetl post
Jakby nie patrzeć to napewno jest troche jego winy w tym... jakby pokonał Levadie i poprowadził naszą drużynę chociaż do grupy LE to nie było by tak wielkiego problemu
No z trzema obroncami to kazdy glupi potrafi, a i z napastnikami ktorzy z metra do bramki trafic nie moga to tez zadna sztuka
,
Odpowiedz cytując