Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18414
Stary 14.01.2010, 17:53
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
No to daj Skorzy ze dwie danki euro to dotrzyma slowa i bedziesz zadowolony.Ludzie wescie sie ogarnijcie, klubowa kasa swieci pustkami- to tez wina Skorzy?, moze stracimy sponsowa i w piz.u kasy to tez wina Skorzy?
Jakby nie patrzeć to napewno jest troche jego winy w tym... jakby pokonał Levadie i poprowadził naszą drużynę chociaż do grupy LE to nie było by tak wielkiego problemu
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując