saklak1906 napisał(a):

|
No to daj Skorzy ze dwie danki euro to dotrzyma slowa i bedziesz zadowolony.Ludzie wescie sie ogarnijcie, klubowa kasa swieci pustkami- to tez wina Skorzy?, moze stracimy sponsowa i w piz.u kasy to tez wina Skorzy?
|
Jakby nie patrzeć to napewno jest troche jego winy w tym... jakby pokonał Levadie i poprowadził naszą drużynę chociaż do grupy LE to nie było by tak wielkiego problemu
