Raphael napisał(a):

|
A skąd to wiesz? Może tendencja będzie odwrotna i już długotrwałych kontuzji nie będzie łapał. Przed podpisaniem kontraktu będzie musiał przejść testy medyczne, przeprowadzone przez specjalistów, którzy określą, czy zawodnik nadaje się do gry, czy nie (pamiętam o przypadku Dawidowskiego sprzed wielu lat i zaakceptowaniu tego piłkarza po testach - teraz taka sytuacja jest nie do pomyślenia.)
|
Stąd wiem, że każda operacja zwiększa podatność zawodnika na kontuzje, podobnie jest rehabilitacją - pojawiają się kontuzje przeciążeniowe, naciągnięcia.
Nie przypominam sobie, żeby Głowacki miał kiedykolwiek operację kolana. Co innego operacja, a co innego jakieś przeciążenie...
Na resztę odpowiedzieli Ci Uran i 1q2. Ewentualny transfer Nowaka to niedorzeczność.
A tak między nami, to taki Dawidowski był IMHO znacznie lepszym piłkarzem niż Nowak, Garguła czy Ćwielong. Tylko co z tego?