Wyświetl pojedynczy post
Joaquin
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: pytanie tylko?!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18410
Stary 14.01.2010, 17:34
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
"..-Przy Reymonta nie spieszą się z transferami. - Najpierw poczekamy na to, co zrobią największe europejskie kluby. Dopiero później to będzie szło w dół i w dół i chciałbym, abyśmy przeprowadzili jeden - dwa poważne transfery - nie kryje Skorża."

Powoli juz trace zaufanie do Skorży.
Z końcem rundy zapowiadał,ze chchciałby miec juz nowych piłkarzy przed pierwszym zgrupowaniem,zeby ich zgrac i nie popełnic takiego błedu jak z Levadia,teraz mówi zupełnie co innego.Upodobniła sie juz do całegop klubu(a raczej zrzadu)-poprostu kłamca.
Dobrze Maciej mówi. Ja to interpretuje tak: interesujemy się piłkarzami o umiejętnościach pozwalająceych na grę pierwszej 11 tylko sami zawodnicy czekają na ofertę w lepszych lig (gorszych to ze świecą szukac), czyli cenią swe umiejętności wysoko. I teraz jak się żaden chętny nie znajdzie to będzie go pion sportowy przekonywac, że w Wiśle warto grac.

Analogiczna sytuacja była z Kirmem. Chłop czekał na ofertę z bundesligi czy ligi greckiej i skończyła mu się cierpliwośc i skorzystał z leżącej na biurku dobrej (choc nie wymarzonej) oferty.


Trochę spokoju by się przydało niektórym
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::..
... i nie zmienia sie nic!!
Odpowiedz cytując