Acapelo napisał(a):

|
Fajnie natomiast, że za frytki powinniśmy mieć ciekawą rywalizację na bramce i jeden problem z głowy. Co do Ćwielonga to zależy jaki ma kontrakt. Jeżeli niezbyt duży to nie sprzedawać go.
|
Ćwielong wcale nie ma takiego małego kontraktu. Jego poziom wynosi gdzieś 100-120 tysięcy euro za sezon.