Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18407
Stary 14.01.2010, 17:13
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Fajnie natomiast, że za frytki powinniśmy mieć ciekawą rywalizację na bramce i jeden problem z głowy. Co do Ćwielonga to zależy jaki ma kontrakt. Jeżeli niezbyt duży to nie sprzedawać go.
Ćwielong wcale nie ma takiego małego kontraktu. Jego poziom wynosi gdzieś 100-120 tysięcy euro za sezon.
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując