Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18406
Stary 14.01.2010, 16:53
Martwi mnie ta sytuacja z Alvarezem. Ale rozumię, że koleś ma tę kwotę odstępnego zapisaną, czyli jak nagle zacznie grać jak z nut to go wykupimy do końca czerwca.

Fajnie natomiast, że za frytki powinniśmy mieć ciekawą rywalizację na bramce i jeden problem z głowy.
Co do Ćwielonga to zależy jaki ma kontrakt. Jeżeli niezbyt duży to nie sprzedawać go.
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 14.01.2010 o godz. 17:07.
Odpowiedz cytując