zbymak napisał(a):

"..-Przy Reymonta nie spieszą się z transferami. - Najpierw poczekamy na to, co zrobią największe europejskie kluby. Dopiero później to będzie szło w dół i w dół i chciałbym, abyśmy przeprowadzili jeden - dwa poważne transfery - nie kryje Skorża."
Powoli juz trace zaufanie do Skorży.
Z końcem rundy zapowiadał,ze chchciałby miec juz nowych piłkarzy przed pierwszym zgrupowaniem,zeby ich zgrac i nie popełnic takiego błedu jak z Levadia,teraz mówi zupełnie co innego.Upodobniła sie juz do całegop klubu(a raczej zrzadu)-poprostu kłamca.