|
Bo Juszczyk to zasłona dymna i straszak w rozmowach z Nurkiem. Teraz już spokojnie mogę powiedzieć że miałem rację. Generalnie z Travnikiem się klub dogadał, natomiast teraz pozostaje kwestia umowy zawodnika. Myślę, że jakichś wielkich pieniędzy nie będzie chciał i spokojnie będziemy mogli podpisać dłuższą umowę.
|