Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18400
Stary 14.01.2010, 14:51
Bo Juszczyk to zasłona dymna i straszak w rozmowach z Nurkiem. Teraz już spokojnie mogę powiedzieć że miałem rację. Generalnie z Travnikiem się klub dogadał, natomiast teraz pozostaje kwestia umowy zawodnika. Myślę, że jakichś wielkich pieniędzy nie będzie chciał i spokojnie będziemy mogli podpisać dłuższą umowę.
Odpowiedz cytując