kot napisał(a):

..
Jeszcze raz namawiam do spowodowania poważnej, miejskiej debaty politycznej nad inwestycjami sportowymi Krakowa a zwłaszcza tymi Wiślackimi, choćbyśmy mieli otworzyć Wiślackie miasteczko namiotowe pod Urzędem i Radą Miasta. Ktoś musi uświadomić tych naszych rajców i polityków, że czasy abstrakcji gosodarczej w Krakowie, dobiegają końca, zwłaszcza ze strony wyborców a Wisła musi mieć stadion i infrastrukturę zgodnie z planami i terminami a także niezbędną do życia i biznesowo logiczną halę TS.
|
Kocie tutaj nikogo na nic nie namówisz.Piszemy tu już rok ale jest to tylko czcza gadanina.Na sugestie zaangażowania poza internetem odpowiedziały
2,słownie :dwie osoby.
Wiec ja się pytam raz jeszcze kto tu ma powiedzmy powyżej 20 lat, ma chęci i możliwości do działania na rzecz stadionu,hali i zaplecza treningowego.Pomijam te 2 osoby z PW.
Inaczej to gadanie tutaj jest bez sensu.
Albo sie zorganizujemy jako jedna siła albo nic z tego nie będzie.Przemyślcie to.