Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6707
Stary 14.01.2010, 14:20
kot napisał(a):Wyświetl post
..

Jeszcze raz namawiam do spowodowania poważnej, miejskiej debaty politycznej nad inwestycjami sportowymi Krakowa a zwłaszcza tymi Wiślackimi, choćbyśmy mieli otworzyć Wiślackie miasteczko namiotowe pod Urzędem i Radą Miasta. Ktoś musi uświadomić tych naszych rajców i polityków, że czasy abstrakcji gosodarczej w Krakowie, dobiegają końca, zwłaszcza ze strony wyborców a Wisła musi mieć stadion i infrastrukturę zgodnie z planami i terminami a także niezbędną do życia i biznesowo logiczną halę TS.
Kocie tutaj nikogo na nic nie namówisz.Piszemy tu już rok ale jest to tylko czcza gadanina.Na sugestie zaangażowania poza internetem odpowiedziały 2,słownie :dwie osoby.
Wiec ja się pytam raz jeszcze kto tu ma powiedzmy powyżej 20 lat, ma chęci i możliwości do działania na rzecz stadionu,hali i zaplecza treningowego.Pomijam te 2 osoby z PW.
Inaczej to gadanie tutaj jest bez sensu.
Albo sie zorganizujemy jako jedna siła albo nic z tego nie będzie.Przemyślcie to.
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 14.01.2010 o godz. 17:38.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując